
Блок живлення 200W, вихід: 5V, 40A; вхід: 200-240V
601 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 24131
+380 (95) 097-68-85
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення A-200AF-5, 200W, вихід: 5V, 40A; вхід: 200-240V
Підходить до:
- світлодіодних стрічок
Замовлення комплектується у день його створення. Відправлення 1-2 дні.
Гарантія діє 14 днів, при збереженні заводських плівок та без слідів встановлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | DC 5 В |
| Вихідна потужність | 200 Вт |
| Вихідний струм | 40 А |
| Вхідна напруга | AC 200 — 240 В |
| Робоча температура | -30oC ~ +60oC |
| Розміри | 190×84×30 мм (ультратонкий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 601 ₴



