
Блок живлення 300W, вихід: 5V, 60A; 200-240 В
847 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 24160
+380 (95) 097-68-85
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення 300W, вихід: 5V, 60A; 200-240 В. Захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруги.
Підходить до:
- світлодіодних стрічок
Замовлення комплектується у день його створення. Відправлення 1-2 дні.
Гарантія діє 14 днів, при збереженні заводських плівок та без слідів встановлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Вихідний струм | 60 А |
| Вхідна напруга | AC 200 — 240 В |
| Робоча температура | -30oC ~ +60oC |
| Розміри | 212 × 82 × 30 мм (ультратонкий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 847 ₴



