Блок живлення 200W, вихід: 5V, 40A; 200-240 В. Захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруги.
Підходить до:
- світлодіодних стрічок
Замовлення комплектується у день його створення. Відправлення 1-2 дні.
Гарантія діє 14 днів, при збереженні заводських плівок та без слідів встановлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідна потужність | 200 Вт |
| Вихідний струм | 40 А |
| Вхідна напруга | AC 200 — 240 В |
| Робоча температура | -30oC ~ +60oC |
| Розміри | 190×81×30 мм (ультратонкий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 546 ₴




