
Блок живлення 200W, вихід: 24V, 8,3A; вхід: 176 - 264 В AC
1 094 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 24157
+380 (95) 097-68-85
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення 200W, вихід: 24V, 8,3A; вхід: 176 - 264 В AC. Захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруги. Водонепроникний (IP67).
Підходить до:
- світлодіодних стрічок
Замовлення комплектується у день його створення. Відправлення 1-2 дні.
Гарантія діє 14 днів, при збереженні заводських плівок та без слідів встановлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Haitaik |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідна потужність | 200 Вт |
| Вихідний струм | 8,3 А |
| Вхідна напруга | 176 - 264 В AC |
| Розміри | 174×56×36 мм |
| Тип блока живлення | Імпульсний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 094 ₴



