Автомобільний зарядний пристрій Moxom KC-12, 2USB, QC 3.0, 3.4A, (у комплекті - кабель Lightning)
Замовлення комплектується у день його створення. Відправлення 1-2 дні.
Гарантія діє 14 днів, при збереженні заводських плівок та без слідів встановлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MOXOM |
| Стан | Новий |
| Напруга | 12 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятора | 100 мА/год |
| Користувацькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2200 mAh |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятора | 3.7V |
| Опір | 44,5-49,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 221 ₴





