Нікелева стрічка для точкового зварювання акумуляторів 21700, 51 мм х 21.5 мм, 10 метрів
2 135 ₴
- В наявності
- Код: 21277
+380 (95) 097-68-85
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Тип стрічки Подвійна
-
Ширина 27 мм
-
Відстань між центрами 20.2 мм
-
Товщина нікелевої стрічки 0.15 мм
-
Тримач для стручків так
-
Міцність Високий
-
Матеріал Нікель
-
Довжина 10 м
Замовлення комплектується у день його створення. Відправлення 1-2 дні.
Гарантія діє 14 днів, при збереженні заводських плівок та без слідів встановлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Monbat |
| Країна виробник | Болгарія |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Ємність акумулятора | 100 мА/год |
| Ємність акумулятора | 2200 mAh |
| Напруга акумулятора | 3.7V |
| Опір | 44,5-49,5 |
| Напруга | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 135 ₴



