Універсальний акумулятор AGM Monbat 12MVR200, 12V, 190Ah
- Номінальна напруга 12 V
- Кількість осередків 6
- Номінальна ємність 190 Ah (при 10-годинному розряді до 1.80 на комірку при температурі 20°C)
- Внутрішній опір 3.9 мОм
- Струм короткого замикання 3150 А
- Напруга буферного заряду 2.27 на комірку при 20°C
- Робочий діапазон температур від -20°C до +60°C (рекомендовано від +15°C до +25°C)
- Температура зберігання від -20°C до +40°C
- Саморозряд Менше 2.0% на місяць при 20°C
- Термін зберігання без підзарядки До 6 місяців при 20°C
- Матеріал корпусу Ударостійкий ABS
- Тип клем Латунні, з різьбленням M8
- Момент затягування клем 7 Нм
- Вага 59.2 кг
- Розмір 555 x 125 x 316 мм
- Виробник MONBAT (Болгарія)
Замовлення комплектується у день його створення. Відправлення 1-2 дні.
Гарантія діє 14 днів, при збереженні заводських плівок та без слідів встановлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Monbat |
| Країна виробник | Болгарія |
| Ємність акумулятору | 190 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятора | 2200 mAh |
| Напруга акумулятора | 3.7V |
| Опір | 44,5-49,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 429 ₴



