Паяльна станція WEP 926 LED-IV, цифрова індикація, лупа, підсвічування
1 934 ₴
- В наявності
- Код: 20776
+380 (95) 097-68-85
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
WEP 926 LED-IVWEP 926 LED-IV - призначена для BGA паяння, мікросхем, SMD, проводів та ремонту телефонів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baku |
| Країна виробник | Китай |
| Тип паяльної станції | Термоповітряна |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип повітряного нагнітача | Компресорний |
| Фен гарячого повітря | |
| Продуктивність нагнітача повітря | 120 літр/хв |
| Максимальна робоча температура фена | 400 град. |
| Мінімальна робоча температура фена | 90 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 934 ₴









